משרד עו"ד פלילי לתאונות דרכים קטלניות

זומנת לחקירה או שהוגש נגדך כתב אישום בגין תאונת דרכים קטלנית?

תאונת דרכים קטלנית מתייחסת לתאונה בה נגרם מוות לאדם אחד או יותר, וזוכה להתייחסות חמורה מצד מערכת המשפט בישראל כך שבהיעדר הגנה משפטית נכונה, נהג יכול למצוא את עצמו מואשם בגרימת מוות ברשלנות ואף בהמתה בקלות דעת ולרצות תקופת מאסר ממושכת ושנות פסילה ארוכות.

טנקג’י זוסמן ושות’ הוא המשרד היחיד בישראל המורכב מעורכי דין בעלי מעל ל-30 שנות ניסיון במשפט הפלילי על כל גווניו ותחומיו – פרקליט ממונה בכיר בפרקליטות וקצין משטרה בכיר תובע בכיר בחטיבת התביעות.

עו”ד אלון טנקג’י כיהן כפרקליט בכיר וממונה במשך כ-20 שנה, כאשר במשך תקופה ארוכה היה אחראי על תאונות דרכים קטלניות, ומכיר את העבודה לפני ולפנים – גם כסנגור וגם כתובע.
בתקופה זו, כל תיק תאונת דרכים קטלנית מחדרה ועד גדרה – הגיע לשולחנו של אלון.

כ-20 שנות ניסיון בפרקליטות כפרקליט בכיר וממונה: "אין בשוק עו"ד שראה יותר תיקי תאונות קטלניות מאלון טנקג'י"
מעל 10 שנות ניסיון בתביעה המשטרתית בתור תובע מחוז תל אביב.

משרד עו"ד פלילי לתאונות דרכים קטלניות טנקג'י זוסמן

זומנת לחקירה או שהוגש נגדך כתב אישום בגין תאונת דרכים קטלנית?

תאונת דרכים קטלנית מתייחסת לתאונה בה נגרם מוות לאדם אחד או יותר, וזוכה להתייחסות חמורה מצד מערכת המשפט בישראל כך שבהיעדר הגנה משפטית נכונה, נהג יכול למצוא את עצמו מואשם בגרימת מוות ברשלנות ואף בהמתה בקלות דעת ולרצות תקופת מאסר ממושכת ושנות פסילה ארוכות.

טנקג’י זוסמן ושות’ הוא המשרד היחיד בישראל המורכב מעורכי דין בעלי מעל ל-30 שנות ניסיון במשפט הפלילי על כל גווניו ותחומיו – פרקליט ממונה בכיר בפרקליטות וקצין משטרה בכיר תובע בכיר בחטיבת התביעות.

עו”ד אלון טנקג’י כיהן כפרקליט בכיר וממונה במשך כ-20 שנה, כאשר במשך תקופה ארוכה היה אחראי על תאונות דרכים קטלניות, ומכיר את העבודה לפני ולפנים – גם כסנגור וגם כתובע. בתקופה זו, כל תיק תאונת דרכים קטלנית מחדרה ועד גדרה – הגיע לשולחנו של אלון.

כ-20 שנות ניסיון בפרקליטות כפרקליט בכיר וממונה: "אין בשוק עו"ד שראה יותר תיקי תאונות קטלניות מאלון טנקג'י"
מעל 10 שנות ניסיון בתביעה המשטרתית בתור תובע מחוז תל אביב.

תאונת דרכים קטלנית נמצאת במגרש הפלילי.

חשוב להבין כי בעת התרחשות תאונת דרכים שהובילה למוות של אדם אחד או יותר, מוגש כנגד הנהג האחראי כתב אישום בגין עבירת גרימת מוות ברשלנות, או המתה בקלות דעת, בהתאם לנסיבות.

קיים הבדל מהותי מבחינת חומרת הענישה, ויש חשיבות גדולה לבחירה בעו"ד המגיע מהעולם הפלילי.

תיקי תאונות דרכים נחלקים ל-2:

יש לציין כי כמו בכל הליך פלילי, יש להצטייד בעו”ד פלילי הבקיא בתאונות דרכים קטלניות כבר בשלב החקירה, שכן דברי החשוד יכולים לשמש כנגדו בהמשך.

יודגש, כי עורך דין שאינו בקיא בתחום התאונות הקטלניות וההפקרות, עלול לגרום ללקוח נזק שלא לצורך.

במסגרת עבודתו כפרקליט בכיר שימש עו“ד אלון טנקג‘י, במשך שנים רבות, כממונה על כל תחום התעבורה בפרקליטות מחוז מרכז. במסגרת תפקידו זה ניהל עו“ד אלון טנקג‘י את מחלקת התעבורה בפרקליטות מרכז, אשר עסקה בכל התיקים הקטלניים ותיקי ההפקרה במחוז.

המדובר בליווי בוחני התנועה במסגרת חקירת התיק, אישור כתב האישום, הנחייה וליווי של התובע המנהל את התיק ועריכת הסדרי טיעון.

המוניטין והניסיון הרב של עו“ד אלון טנקג‘י בניהול תיקי תאונות דרכים קטלניות ותיקי הפקרה, מ-2 צידי המתרס – הוכיחו ומוכיחים את עצמם פעם אחר פעם בהשגת התוצאה הטובה ביותר עבור אנשים מן השורה שביצעו תאונת דרכים עם הרוגים וניצלו מתקופות מאסר ממושכות.

אל תתפשר על ההגנה המשפטית שלך!

אין עו"ד בישראל אשר ניהל יותר תיקי תאונות דרכים קטלניות מאשר עו"ד אלון טנקג'י.

בחירה במשרד אחר עלולה להיות טעות איומה - לחיצה כאן יכולה לחסוך לך תקופת מאסר ממושכת.

מי אנחנו?

אודות טנקג'י זוסמן ושות' משרד עורכי דין

משרד עו"ד טנקג'י זוסמן הוקם במטרה לתת מענה מיטבי לכתבי אישום בגין תאונות דרכים קטלניות. השילוב בין פרקליט בכיר וממונה במשך כ-20 שנים לבין תובע משטרתי וקצין משטרה למעלה מעשור מייצר הגנת מעטפת 360° המכירה את המערכות מבפנים ומשתמשת בידע והניסיון, הן בפרקליטות והן במשטרה, לבניית ההגנה המשפטית הטובה ביותר עבורך.

עו"ד אלון טנקג'י

כ-20 שנות ניסיון כפרקליט בכיר בפרקליטות מחוז מרכז פלילי, ממונה, אחראי על צוות פרקליטים, מנהל בכיר ואחראי על בתי משפט במחוז מרכז מטעם הפרקליטות.

מתמחה בתיקי תאונות דרכים קטלניות.
במסגרת עבודתו כפרקליט בכיר ומנהל בפרקליטות מחוז מרכז (פלילי) במשך כ – 20 שנים, הכשיר עו”ד אלון טנקג’י פרקליטים ותובעים רבים וניהל תיקי פשיעה חמורה מורכבים ורבים וביניהם תיקי רצח, סמים, תאונות דרכים קטלניות, שחיתות, הלבנת הון, ועדות שחרורים לאסירי עולם ועוד.
בין התיקים שניהל עו”ד טנקג’י ניתן למצוא תיקים רבים, אשר רכשו להם כותרות רבות כמו פרשת כוכב הצפון, תיק האופנובנק 2, פרשת הריגת קב”ט הישוב שערי תקווה ועוד.

במהלך 20 שנות עבודה בפרקליטות מחוז מרכז, כיהן שנים רבות כמנהל ואחראי על צוותי פרקליטים ועבודת הפרקליטות הפלילית בבתי המשפט השונים במחוז מרכז. כיום, משתמש עו”ד אלון טנקג’י בידע והניסיון שרכש מתוך הפרקליטות כדי לעבוד כסנגור בכיר בתחום המשפט הפלילי על כל גווניו, ובעיקר בתיקי פשיעה חמורה מורכבים, בין השאר בתיקי רצח, הלבנת הון ועוד.

עו"ד יניב זוסמן

כיהן כקצין במשטרה ו-10 שנים בתביעה המשטרתית בתור תובע מחוז תל אביב.

לא בכל יום פוגשים עו”ד פלילי ששימש כתובע משטרתי לאורך שנים רבות ויצא לעצמאות, אבל עו”ד יניב זוסמן, עונה להגדרה הזו בדיוק.
לקראת קבלת התואר הראשון במשפטים התמחה במחלקת התביעות הפליליות של משטרת ישראל (מחוז תל אביב) ובמשך כעשור שימש כתובע משטרתי בחטיבת התביעות של המשטרה. את ניסיונו כתובע וכעו”ד שהגיע מתוך מערכת התביעה וצמח בה, הוא מיישם בכל יום במשרדו שמייצג חשודים ונאשמים אל מול מערכות המדינה, המשטרה והתביעה הכללית.

ההיכרות המעמיקה עם ה’צד השני’ ועצם העובדה שפסע במסדרונות התביעה, מעניקה לעו”ד זוסמן יתרון משמעותי על פני עורכי דין פליליים שמכירים רק צד אחד. כיום מומחיות משרדו באה לביטוי בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות פליליות שונות, תוך ליווי צמוד ודיסקרטי עד להשגת המטרה.

“מעולם לא ראיתי במקצוע שלי עבודה, בשבילי זו דרך חיים של ממש, תשוקה אינסופית ושליחות. היתרון היחסי שלי בא לביטוי ביכולת המוכחת בניהול מו”מ מול התביעה, בתכנון אסטרטגיה, ובניהול התיק כמו במשחק שח-מט. אני אוהב לעבוד עם השכל ויודע איפה הפתרון נמצא”.

 

עו"ד אלון טנקג'י

כ-20 שנות ניסיון כפרקליט בכיר בפרקליטות מחוז מרכז פלילי, ממונה, אחראי על צוות פרקליטים, מנהל בכיר ואחראי על בתי משפט במחוז מרכז מטעם הפרקליטות.

מתמחה בתיקי תאונות דרכים קטלניות. במסגרת עבודתו כפרקליט בכיר ומנהל בפרקליטות מחוז מרכז (פלילי) במשך כ – 20 שנים, הכשיר עו”ד אלון טנקג’י פרקליטים ותובעים רבים וניהל תיקי פשיעה חמורה מורכבים ורבים וביניהם תיקי רצח, סמים, תאונות דרכים קטלניות, שחיתות, הלבנת הון, ועדות שחרורים לאסירי עולם ועוד. בין התיקים שניהל עו”ד טנקג’י ניתן למצוא תיקים רבים, אשר רכשו להם כותרות רבות כמו פרשת כוכב הצפון, תיק האופנובנק 2, פרשת הריגת קב”ט הישוב שערי תקווה ועוד. במהלך 20 שנות עבודה בפרקליטות מחוז מרכז, כיהן שנים רבות כמנהל ואחראי על צוותי פרקליטים ועבודת הפרקליטות הפלילית בבתי המשפט השונים במחוז מרכז. כיום, משתמש עו”ד אלון טנקג’י בידע והניסיון שרכש מתוך הפרקליטות כדי לעבוד כסנגור בכיר בתחום המשפט הפלילי על כל גווניו, ובעיקר בתיקי פשיעה חמורה מורכבים, בין השאר בתיקי רצח, הלבנת הון ועוד.

עו"ד יניב זוסמן

כיהן כקצין במשטרה ו-10 שנים בתביעה המשטרתית בתור תובע מחוז תל אביב.

לא בכל יום פוגשים עו"ד פלילי ששימש כתובע משטרתי לאורך שנים רבות ויצא לעצמאות, אבל עו"ד יניב זוסמן, עונה להגדרה הזו בדיוק. לקראת קבלת התואר הראשון במשפטים התמחה במחלקת התביעות הפליליות של משטרת ישראל (מחוז תל אביב) ובמשך כעשור שימש כתובע משטרתי בחטיבת התביעות של המשטרה. את ניסיונו כתובע וכעו"ד שהגיע מתוך מערכת התביעה וצמח בה, הוא מיישם בכל יום במשרדו שמייצג חשודים ונאשמים אל מול מערכות המדינה, המשטרה והתביעה הכללית. ההיכרות המעמיקה עם ה'צד השני' ועצם העובדה שפסע במסדרונות התביעה, מעניקה לעו"ד זוסמן יתרון משמעותי על פני עורכי דין פליליים שמכירים רק צד אחד. כיום מומחיות משרדו באה לביטוי בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות פליליות שונות, תוך ליווי צמוד ודיסקרטי עד להשגת המטרה. "מעולם לא ראיתי במקצוע שלי עבודה, בשבילי זו דרך חיים של ממש, תשוקה אינסופית ושליחות. היתרון היחסי שלי בא לביטוי ביכולת המוכחת בניהול מו"מ מול התביעה, בתכנון אסטרטגיה, ובניהול התיק כמו במשחק שח-מט. אני אוהב לעבוד עם השכל ויודע איפה הפתרון נמצא".

מהתקשורת:

תאונת דרכים קטלנית - 3 חודשי עבודות שרות

בשנת 2019 ארעה תאונת דרכים קטלנית בעיר נתניה. כתב האישום ייחס לנאשם עבירות של גרימת מוות ברשלנות, עבירה שדינה 3 שנות מאסר ועבירת אי מתן זכות קדימה להולך רגל במעבר חציה. בתחילת הדרך דרשה התביעה מאסר בפועל ושנות פסילה ארוכות. במהלך דיוני פרשת התביעה, הצליח עו"ד אלון טנקג'י בסיוע מקצועי של בוחן תנועה מטעם ההגנה, לשלול ולערער את מרבית ראיות המאשימה ולהוביל להסדר טיעון והסכמה לענישה מקלה במיוחד.

ייצוג איש כוחות הביטחון

משרדנו אף קצר הצלחה בייצוג איש כוחות הבטחון אשר היה בדרכו לארוע מסכן חיים, עבר ברמזור באור אדום ופגע ברכב אשר עבר באור ירוק. כתוצאה מעוצמת הפגיעה נהרגה לצערנו ילדה קטנה אשר ישבה ברכב הנפגע. בבדיקת הדם של לקוח משרדנו התברר כי בגופו נמצא סם מסוג קנאביס. גם בתיק זה, משא ומתן נחוש של משרדנו מול הפרקליטות ועמידה על הקושי הניכר בראיות, הביא למחיקת עבירת הנהיגה תחת השפעת סם, וכן ויתור מצד הפרקליטות על דרישתה למאסר בפועל והסתפקות בעבודות שירות. נוכח מחיקת עבירת הסמים איש הבטחון המשיך בתפקידו החשוב והדרישה לפטרו נזנחה ע"י הרשויות.

מעבר ברמזור אדום גרמה לתאונה עם הרוג ופצוע קשה

הצלחה נוספת של משרדנו – נהגת אשר חצתה בשוגג רמזור אדום בפנייה שמאלה ופגעה ברוכב קטנוע אשר הגיע ממול – כתוצאה מעוצמת הפגיעה רוכב הקטנוע נהרג והמורכב עימו נפצע קשה. במשא ומתן עיקש של משרדנו מול הפרקליטות, תוך הצטיידות בחוות דעת מומחה מטעמנו, ועמידה נחושה על קשיים בחומר הראיות, הסכימה הפרקליטות לוותר על עונש מאסר בפועל אותו דרשה בתחילה ולהסתפק בעבודות שירות.

שיתוף הפעולה של עו”ד אלון טנקג’י ועו”ד יניב זוסמן נולד מתוך הצורך לתת מענה אידיאלי למי שהוגש נגדו כתב אישום בגין תאונת דרכים קטלנית. 30 שנות הידע והניסיון המצטבר בפרקליטות ובמשטרה מעניקים למשרדנו את הידע “לתקוף” את כתב האישום בצורה נכונה ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורך.

אל תתפשר על החירות שלך!

צור קשר באופן מיידי עם משרדנו:

כל מה שתאמר עלול לשמש כנגדך בהמשך – אל תאמר מילה!

השאר פרטים עכשיו או התקשר ואנו נחזור אליך בהקדם: