משרד עו"ד פלילי לעבירות הלבנת הון

זומנת לחקירה או שהוגש נגדך כתב אישום בגין עבירות הלבנת הון? הואשמת בהפצה או קבלה של "חשבוניות פיקטיביות"?

עבירות הלבנת הון זוכות להתייחסות חמורה מאוד מצד בתי המשפט והפסיקה בישראל, ועלולות להסתכם בתקופת מאסר ממושכת וחילוט רכוש רב.

טנקג’י זוסמן ושות’ – הוא המשרד היחיד בישראל המורכב מעורכי דין בעלי מעל ל – 30 שנות ניסיון במשפט הפלילי על כל גווניו ותחומיו – פרקליט ממונה בכיר בפרקליטות וקצין משטרה בכיר ותובע בכיר בחטיבת התביעות.

כיום, משרדנו מייצג בתיקי הלבנת הון מהגדולים והמורכבים בישראל ונחשב למשרד המוביל לעבירות הלבנת הון עם אחוזי הצלחה גבוהים בהפרכת הראיות והשגת התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותיו.

מעל 10 שנות ניסיון בתביעה המשטרתית בתור תובע מחוז תל אביב.
כ-20 שנות ניסיון כפרקליט בכיר וממונה בפרקליטות מחוז מרכז פלילי.

משרד עו"ד פלילי לעבירות הלבנת הון טנקג'י זוסמן

זומנת לחקירה או שהוגש נגדך כתב אישום בגין עבירות הלבנת הון? הואשמת בהפצה או קבלה של "חשבוניות פיקטיביות"?

עבירות הלבנת הון זוכות להתייחסות חמורה מאוד מצד בתי המשפט והפסיקה בישראל, ועלולות להסתכם בתקופת מאסר ממושכת וחילוט רכוש בשווי עשרות ומאות מיליוני שקלים.

טנקג’י זוסמן ושות’ – הוא המשרד היחיד בישראל המורכב מעורכי דין בעלי מעל ל – 30 שנות ניסיון במשפט הפלילי על כל גווניו ותחומיו – פרקליט ממונה בכיר בפרקליטות וקצין משטרה בכיר ותובע בכיר בחטיבת התביעות.

כיום, משרדנו מייצג בתיקי הלבנת הון מהגדולים והמורכבים בישראל ונחשב למשרד המוביל לעבירות הלבנת הון עם אחוזי הצלחה גבוהים בהפרכת הראיות והשגת התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותיו.

מעל 10 שנות ניסיון בתביעה המשטרתית בתור תובע מחוז תל אביב.
כ-20 שנות ניסיון כפרקליט בכיר וממונה בפרקליטות מחוז מרכז פלילי.

מהן עבירות הלבנת הון ואיך מתמודדים עמן?

עבירת הלבנת הון הינה שם כולל לעבירות כספים, רכוש ומיסים אשר במרכזם עומד מנגנון בלתי חוקי של הון "מלוכלך" המוטמע במצבת ההון החוקי, מבלי שניתן לעקוב אחר היקפו ומקורו.

הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור מציגה נתונים מדאיגים לפיהם חל גידול משמעותי בעבירות הלבנת הון בישראל, בעיקר בשימוש ההולך וגובר של חשבוניות פיקטיביות.

על פי רוב, מדובר בעבירות שנעשות בתהליך מתוחכם המורכב בד"כ משלושה שלבים מרכזיים:

לצד השיטות "המסורתיות" להלבנת הון שמבוססות על "ניפוח הכנסות" בעסק לגיטימי, ביצוע הפקדות רבות בשיעורים נמוכים ("מתחת לרדאר" של המערכת הבנקאית) או "הברחת" נכסים ומזומנים להפקדה בחשבונות במדינות זרות, אנחנו עדים בשנים האחרונות לעלייה דרמטית בשיעור עבירות ההון הנעשות באמצעים דיגיטליים. 

הלבנת הון באמצעים דיגיטליים מאפיינת פעולות רבות הנעזרות, למשל, במטבעות ווירטואליים, בנקאות מקוונת, העברת כספים בין עמיתים (P2P), שירותים אנונימיים לביצוע תשלומים, אתרי סחר מקוונים, אתרי משחקים שבהם כספים "שחורים" משמשים לרכישת "מטבעות משחק" ועוד.

כ-33% מהתיקים הנפתחים ביחידת הסייבר בפרקליטות המדינה הם בשל "עבירות מקוונת ממניע כלכלי" הכוללות כמובן גם הלבנת הון.

החמרת הענישה בעבירות הלבנת הון:

במהלך השנים האחרונות עושות רשויות האכיפה שימוש רב בחוק לאיסור הלבנת הון, וזאת תוך תפיסת רכוש וכספים המגיע עד כדי עשרות ואף מאות מיליוני שקלים (חשבונות בנק, נדל"ן, כלי רכב ועוד) וחילוטו באופן הפוגע פגיעה כלכלית קשה בחשוד עוד בטרם הרשעתו.

מי אנחנו?

אודות טנקג'י זוסמן ושות' משרד עורכי דין

משרד טנקג'י זוסמן מתמחה בתיקי פשיעה כלכלית והלבנת הון על כל היבטיהם, החל מליווי בשלב החקירה וכלה בניהול ההליך עצמו, כולל שחרור רכוש תפוס והתמודדות בהליך החילוט על כל גווניו. כמו כן, משרדנו נותן מעטפת מלאה ללקוח בתיקי פשיעה כלכלית, כולל בפן האזרחי והמיסויי מול רשויות האכיפה והמס, וזאת בשיתוף פעולה עם משרד עורכי דין המוביל בתחום המיסים והמיסוי הבינלאומי.

למשרדנו קילומטרז' של תיקים בעלי פרופיל ציבורי גבוה, ולרבות ייצוג חשודים ונאשמים מהשורה הראשונה במגזרים הציבוריים, הפיננסים והעסקיים. בין לקוחות המשרד בתחום העבירות הכלכליות והצווארון הלבן נמנים רופאים, עורכי דין בכירים, אנשי עסקים, קבלנים, אישי ציבור בשלטון המקומי, חברות, תאגידים ועוד.
המשרד עובד עם מומחים מהשורה הראשונה: אקטוארים, חוקרים פרטיים, פירמות ראיית חשבון, יועצי מס, מומחי סייבר ועוד.

עו"ד יניב זוסמן

כיהן כקצין במשטרה ו-10 שנים בתביעה המשטרתית בתור תובע מחוז תל אביב.

לא בכל יום פוגשים עו”ד פלילי ששימש כתובע משטרתי לאורך שנים רבות ויצא לעצמאות, אבל עו”ד יניב זוסמן, עונה להגדרה הזו בדיוק.
לקראת קבלת התואר הראשון במשפטים התמחה במחלקת התביעות הפליליות של משטרת ישראל (מחוז תל אביב) ובמשך כעשור שימש כתובע משטרתי בחטיבת התביעות של המשטרה. את ניסיונו כתובע וכעו”ד שהגיע מתוך מערכת התביעה וצמח בה, הוא מיישם בכל יום במשרדו שמייצג חשודים ונאשמים אל מול מערכות המדינה, המשטרה והתביעה הכללית.

ההיכרות המעמיקה עם ה’צד השני’ ועצם העובדה שפסע במסדרונות התביעה, מעניקה לעו”ד זוסמן יתרון משמעותי על פני עורכי דין פליליים שמכירים רק צד אחד. כיום מומחיות משרדו באה לביטוי בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות פליליות שונות, תוך ליווי צמוד ודיסקרטי עד להשגת המטרה.

“מעולם לא ראיתי במקצוע שלי עבודה, בשבילי זו דרך חיים של ממש, תשוקה אינסופית ושליחות. היתרון היחסי שלי בא לביטוי ביכולת המוכחת בניהול מו”מ מול התביעה, בתכנון אסטרטגיה, ובניהול התיק כמו במשחק שח-מט. אני אוהב לעבוד עם השכל ויודע איפה הפתרון נמצא”.

 

עו"ד אלון טנקג'י

כ-20 שנות ניסיון כפרקליט בכיר בפרקליטות מחוז מרכז פלילי, ממונה, אחראי על צוות פרקליטים, מנהל בכיר ואחראי על בתי משפט במחוז מרכז מטעם הפרקליטות.

מומחה לתיקי פשיעה כלכלית והלבנת הון על כל היבטיהם, החל מליווי בשלב החקירה וכלה בניהול ההליך עצמו, כולל שחרור רכוש תפוס והתמודדות בהליך החילוט על גווניו.
במסגרת עבודתו כפרקליט בכיר ומנהל בפרקליטות מחוז מרכז (פלילי) במשך כ – 20 שנים, הכשיר עו”ד אלון טנקג’י פרקליטים ותובעים רבים וניהל תיקי פשיעה חמורה מורכבים ורבים וביניהם תיקי רצח, סמים, תאונות דרכים קטלניות, שחיתות, הלבנת הון, ועדות שחרורים לאסירי עולם ועוד.
בין התיקים שניהל עו”ד טנקג’י ניתן למצוא תיקים רבים, אשר רכשו להם כותרות רבות כמו פרשת כוכב הצפון, תיק האופנובנק 2, פרשת הריגת קב”ט הישוב שערי תקווה ועוד.

במהלך 20 שנות עבודה בפרקליטות מחוז מרכז, כיהן שנים רבות כמנהל ואחראי על צוותי פרקליטים ועבודת הפרקליטות הפלילית בבתי המשפט השונים במחוז מרכז. כיום, משתמש עו”ד אלון טנקג’י בידע והניסיון שרכש מתוך הפרקליטות כדי לעבוד כסנגור בכיר בתחום המשפט הפלילי על כל גווניו, ובעיקר בתיקי פשיעה חמורה מורכבים, בין השאר בתיקי רצח, הלבנת הון ועוד.

עו"ד אלון טנקג'י

כ-20 שנות ניסיון כפרקליט בכיר בפרקליטות מחוז מרכז פלילי, ממונה, אחראי על צוות פרקליטים, מנהל בכיר ואחראי על בתי משפט במחוז מרכז מטעם הפרקליטות.

מתמחה בתיקי פשיעה כלכלית והלבנת הון על כל היבטיהם, החל מליווי בשלב החקירה וכלה בניהול ההליך עצמו, כולל שחרור רכוש תפוס והתמודדות בהליך החילוט על גווניו. במסגרת עבודתו כפרקליט בכיר ומנהל בפרקליטות מחוז מרכז (פלילי) במשך כ – 20 שנים, הכשיר עו”ד אלון טנקג’י פרקליטים ותובעים רבים וניהל תיקי פשיעה חמורה מורכבים ורבים וביניהם תיקי רצח, סמים, תאונות דרכים קטלניות, שחיתות, הלבנת הון, ועדות שחרורים לאסירי עולם ועוד. בין התיקים שניהל עו”ד טנקג’י ניתן למצוא תיקים רבים, אשר רכשו להם כותרות רבות כמו פרשת כוכב הצפון, תיק האופנובנק 2, פרשת הריגת קב”ט הישוב שערי תקווה ועוד. במהלך 20 שנות עבודה בפרקליטות מחוז מרכז, כיהן שנים רבות כמנהל ואחראי על צוותי פרקליטים ועבודת הפרקליטות הפלילית בבתי המשפט השונים במחוז מרכז. כיום, משתמש עו”ד אלון טנקג’י בידע והניסיון שרכש מתוך הפרקליטות כדי לעבוד כסנגור בכיר בתחום המשפט הפלילי על כל גווניו, ובעיקר בתיקי פשיעה חמורה מורכבים, בין השאר בתיקי רצח, הלבנת הון ועוד.

עו"ד יניב זוסמן

כיהן כקצין במשטרה ו-10 שנים בתביעה המשטרתית בתור תובע מחוז תל אביב.

לא בכל יום פוגשים עו"ד פלילי ששימש כתובע משטרתי לאורך שנים רבות ויצא לעצמאות, אבל עו"ד יניב זוסמן, עונה להגדרה הזו בדיוק. לקראת קבלת התואר הראשון במשפטים התמחה במחלקת התביעות הפליליות של משטרת ישראל (מחוז תל אביב) ובמשך כעשור שימש כתובע משטרתי בחטיבת התביעות של המשטרה. את ניסיונו כתובע וכעו"ד שהגיע מתוך מערכת התביעה וצמח בה, הוא מיישם בכל יום במשרדו שמייצג חשודים ונאשמים אל מול מערכות המדינה, המשטרה והתביעה הכללית. ההיכרות המעמיקה עם ה'צד השני' ועצם העובדה שפסע במסדרונות התביעה, מעניקה לעו"ד זוסמן יתרון משמעותי על פני עורכי דין פליליים שמכירים רק צד אחד. כיום מומחיות משרדו באה לביטוי בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות פליליות שונות, תוך ליווי צמוד ודיסקרטי עד להשגת המטרה. "מעולם לא ראיתי במקצוע שלי עבודה, בשבילי זו דרך חיים של ממש, תשוקה אינסופית ושליחות. היתרון היחסי שלי בא לביטוי ביכולת המוכחת בניהול מו"מ מול התביעה, בתכנון אסטרטגיה, ובניהול התיק כמו במשחק שח-מט. אני אוהב לעבוד עם השכל ויודע איפה הפתרון נמצא".

מהתקשורת:

רופאי הקנאביס

ייצוג של רופא בכיר ומנהל מחלקה אשר באמצעות ניהול מקצועי ומהיר - שב לעבודתו והחזר לו סכום כסף ניכר.

תיק הקבלנים

ייצוג 2 חשודים בכירים בשלבי המעצר ושחרורם בתיק הלבנת הון "קרטל משרד הביטחון".

פרשת המעונות בעיריית ראש העין

ייצוג מעורב בעבירות שוחד והלבנת הון בפרשיית המעונות.

כתב אישום נגד ארגון פשיעה

ייצוג חבר בארגון שנחשד בעבירות הלבנת הון.

חידת האופנובנק

מלחמת הכנופיות בחולון

שיתוף הפעולה של עו”ד אלון טנקג’י ועו”ד יניב זוסמן נולד מתוך הצורך לתת מענה אידיאלי למי שנחשד או שהוגש נגדו כתב אישום בגין עבירות הלבנת הון.

30 שנות הידע והניסיון המצטבר בפרקליטות ובמשטרה מאפשרים למשרדנו למחוק כתבי אישום רבים בשלב מוקדם מאוד ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

אל תתפשר על ההגנה המשפטית שלך!

צור קשר באופן מיידי עם משרדנו:

כל מה שתאמר עלול לשמש כנגדך בהמשך – אל תאמר מילה!

השאר פרטים עכשיו או התקשר ואנו נחזור אליך בהקדם: