משרד עו"ד לביטול ומחיקת כתב אישום:

רק מי שבא מתוך המערכת יכול לנצח את המערכת.

לעוד מידע על עו"ד יניב זוסמן
לעוד מידע על עו"ד אלון טנקג'י

טנקג’י זוסמן ושות’ – הוא המשרד היחיד בישראל המורכב מעורכי דין בעלי מעל ל-30 שנות ניסיון במשפט הפלילי מתוך המערכת.

כמי שהגישו בעבר מעל ל-1,000 כתבי אישום – כיום, אנחנו בצד של ההגנה ויש לנו את היכולת לאתר את “עקב האכילס” של כתב האישום ולהשיג עבורך את התוצאה המשפטית הטובה ביותר!

⚖️משרד עו"ד לייצוג נפגעי עבירה⚖️

האם נפגעת באופן ישיר מעבירה פלילית?

רק מי שבא מתוך המערכת

לעוד מידע על עו"ד יניב זוסמן
לעוד מידע על עו"ד אלון טנקג'י

יכול לנצח את המערכת.

טנקג’י זוסמן ושות’ – הוא המשרד היחיד בישראל המורכב מעורכי דין בעלי מעל ל-30 שנות ניסיון במשפט הפלילי, וכמי שהגישו בעבר מעל ל-1,000 כתבי אישום – אנו יודעים כיצד להילחם במי שפגע בכם ולהילחם עבור מה שמגיע לכם כחוק.

מיהו נפגע עבירה?

סעיף 2 לחוק זכויות נפגעי עבירה מגדיר נפגע עבירה כך: “מי שנפגע במישרין מעבירה, וכן בן משפחה של מי שהעבירה גרמה למותו, למעט החשוד, הנאשם או הנידון“.

למה צריך לפנות לעורך דין פלילי בכלל?

אל מול האפשרות הבסיסית של פנייה למשטרה, יש לכם צורך להצטייד בעו"ד פלילי - מכמה סיבות:

פיצוי כספי

נפגעי עבירה זכאים להגיש תביעה לפיצוי כספי בעקבות הפגיעה. עו"ד פליליידאג לעבות את כתב האישום לשם פיצוי כספי מקסימלי בעקבות הפגיעה. את תביעה יש להגיש בתוך 90 יום מפסק הדין הפלילי, בין אם מדובר בפיצוי כספי בעקבות כאב וסבל, פגיעה ברגשות, פיצוי בגין "אבדן הנאות החיים" ועוד.

ייעוץ וייצוג משפטי

במקרים רבים, מבצע העבירה הוא אדם המוכר לנפגע העבירה, בין אם מדובר בבן משפחה, בן.ת זוג, מעסיק, חבר וכו'. יש להיוועץ בעו"ד פלילי המגיע מתוך המערכת לפני הדיווח על העבירה הפלילית וכמובן לשם ייצוג במהלך ההליך הפלילי בנושאים כמו: הגשת ערר בעקבות תיק שנסגר,

הגנה

במקרים רבים, נפגעי עבירה אינם מוגנים לאחר הגשת התלונה - אדרבה. יש צורך בעו"ד פלילי מיומן למקרים בהם יש צורך בהגשת צו למניעת הטרדה מאיימת, צו הגנה למניעת אלימות במשפחה או הגשת צו איסור פאסום.

הזכויות

עו"ד פלילי מנוסה ידאג לשמור על כל הזכויות של נפגע העבירה, לרבות: הזכות לנוכחות בבית המשפט, ניסוח ההצהרה, הזכות להביע עמדה בזמן הסדר טיעון מתגבש, הזכות לעיין בכתב האישום ועוד.

מי אנחנו?

משרד טנקג'י זוסמן בעל מומחיות רבה בתיקים פליליים ובניהול משא ומתן מול התביעה, עד לכדי חזרה של התביעה מכתב האישום. למשרדנו קילומטרז' של תיקים בעלי פרופיל ציבורי גבוה, לרבות ייצוג חשודים ונאשמים מהשורה הראשונה במגזרים הציבוריים, הפיננסים והעסקיים.

עו"ד יניב זוסמן

כיהן כקצין במשטרה ו-10 שנים בתביעה המשטרתית בתור תובע מחוז תל אביב.

לא בכל יום פוגשים עו”ד פלילי ששימש כתובע משטרתי לאורך שנים רבות ויצא לעצמאות, אבל עו”ד יניב זוסמן, עונה להגדרה הזו בדיוק.
לקראת קבלת התואר הראשון במשפטים התמחה במחלקת התביעות הפליליות של משטרת ישראל (מחוז תל אביב) ובמשך כעשור שימש כתובע משטרתי בחטיבת התביעות של המשטרה. את ניסיונו כתובע וכעו”ד שהגיע מתוך מערכת התביעה וצמח בה, הוא מיישם בכל יום במשרדו שמייצג חשודים ונאשמים אל מול מערכות המדינה, המשטרה והתביעה הכללית.

ההיכרות המעמיקה עם ה’צד השני’ ועצם העובדה שפסע במסדרונות התביעה, מעניקה לעו”ד זוסמן יתרון משמעותי על פני עורכי דין פליליים שמכירים רק צד אחד. כיום מומחיות משרדו באה לביטוי בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות פליליות שונות, תוך ליווי צמוד ודיסקרטי עד להשגת המטרה.

“מעולם לא ראיתי במקצוע שלי עבודה, בשבילי זו דרך חיים של ממש, תשוקה אינסופית ושליחות. היתרון היחסי שלי בא לביטוי ביכולת המוכחת בניהול מו”מ מול התביעה, בתכנון אסטרטגיה, ובניהול התיק כמו במשחק שח-מט. אני אוהב לעבוד עם השכל ויודע איפה הפתרון נמצא”.

 

עו"ד אלון טנקג'י

כ-20 שנות ניסיון כפרקליט בכיר בפרקליטות מחוז מרכז פלילי, ממונה, אחראי על צוות פרקליטים, מנהל בכיר ואחראי על בתי משפט במחוז מרכז מטעם הפרקליטות.

במסגרת עבודתו כפרקליט בכיר ומנהל בפרקליטות מחוז מרכז (פלילי) במשך כ – 20 שנים, הכשיר עו”ד אלון טנקג’י פרקליטים ותובעים רבים וניהל תיקי פשיעה חמורה מורכבים ורבים וביניהם תיקי רצח, סמים, תאונות דרכים קטלניות, שחיתות, הלבנת הון, ועדות שחרורים לאסירי עולם ועוד.
בין התיקים שניהל עו”ד טנקג’י ניתן למצוא תיקים רבים, אשר רכשו להם כותרות רבות כמו פרשת כוכב הצפון, תיק האופנובנק 2, פרשת הריגת קב”ט הישוב שערי תקווה ועוד.

במהלך 20 שנות עבודה בפרקליטות מחוז מרכז, כיהן שנים רבות כמנהל ואחראי על צוותי פרקליטים ועבודת הפרקליטות הפלילית בבתי המשפט השונים במחוז מרכז. כיום, משתמש עו”ד אלון טנקג’י בידע והניסיון שרכש מתוך הפרקליטות כדי לעבוד כסנגור בכיר בתחום המשפט הפלילי על כל גווניו, ובעיקר בתיקי פשיעה חמורה מורכבים, בין השאר בתיקי רצח, הלבנת הון ועוד.

עו"ד יניב זוסמן

כיהן כקצין במשטרה ו-10 שנים בתביעה המשטרתית בתור תובע מחוז תל אביב.

לא בכל יום פוגשים עו"ד פלילי ששימש כתובע משטרתי לאורך שנים רבות ויצא לעצמאות, אבל עו"ד יניב זוסמן, עונה להגדרה הזו בדיוק. לקראת קבלת התואר הראשון במשפטים התמחה במחלקת התביעות הפליליות של משטרת ישראל (מחוז תל אביב) ובמשך כעשור שימש כתובע משטרתי בחטיבת התביעות של המשטרה. את ניסיונו כתובע וכעו"ד שהגיע מתוך מערכת התביעה וצמח בה, הוא מיישם בכל יום במשרדו שמייצג חשודים ונאשמים אל מול מערכות המדינה, המשטרה והתביעה הכללית. ההיכרות המעמיקה עם ה'צד השני' ועצם העובדה שפסע במסדרונות התביעה, מעניקה לעו"ד זוסמן יתרון משמעותי על פני עורכי דין פליליים שמכירים רק צד אחד. כיום מומחיות משרדו באה לביטוי בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות פליליות שונות, תוך ליווי צמוד ודיסקרטי עד להשגת המטרה. "מעולם לא ראיתי במקצוע שלי עבודה, בשבילי זו דרך חיים של ממש, תשוקה אינסופית ושליחות. היתרון היחסי שלי בא לביטוי ביכולת המוכחת בניהול מו"מ מול התביעה, בתכנון אסטרטגיה, ובניהול התיק כמו במשחק שח-מט. אני אוהב לעבוד עם השכל ויודע איפה הפתרון נמצא".

עו"ד אלון טנקג'י

כ-20 שנות ניסיון כפרקליט בכיר בפרקליטות מחוז מרכז פלילי, ממונה, אחראי על צוות פרקליטים, מנהל בכיר ואחראי על בתי משפט במחוז מרכז מטעם הפרקליטות.

במסגרת עבודתו כפרקליט בכיר ומנהל בפרקליטות מחוז מרכז (פלילי) במשך כ – 20 שנים, הכשיר עו”ד אלון טנקג’י פרקליטים ותובעים רבים וניהל תיקי פשיעה חמורה מורכבים ורבים וביניהם תיקי רצח, סמים, תאונות דרכים קטלניות, שחיתות, הלבנת הון, ועדות שחרורים לאסירי עולם ועוד. בין התיקים שניהל עו”ד טנקג’י ניתן למצוא תיקים רבים, אשר רכשו להם כותרות רבות כמו פרשת כוכב הצפון, תיק האופנובנק 2, פרשת הריגת קב”ט הישוב שערי תקווה ועוד. במהלך 20 שנות עבודה בפרקליטות מחוז מרכז, כיהן שנים רבות כמנהל ואחראי על צוותי פרקליטים ועבודת הפרקליטות הפלילית בבתי המשפט השונים במחוז מרכז. כיום, משתמש עו”ד אלון טנקג’י בידע והניסיון שרכש מתוך הפרקליטות כדי לעבוד כסנגור בכיר בתחום המשפט הפלילי על כל גווניו, ובעיקר בתיקי פשיעה חמורה מורכבים, בין השאר בתיקי רצח, הלבנת הון ועוד.

מהתקשורת:

רופאי הקנאביס

ייצוג של רופא בכיר ומנהל מחלקה אשר באמצעות ניהול מקצועי ומהיר - שב לעבודתו והחזר לו סכום כסף ניכר.

תיק הקבלנים

ייצוג 2 חשודים בכירים בשלבי המעצר ושחרורם בתיק הלבנת הון "קרטל משרד הביטחון".

פרשת המעונות בעיריית ראש העין

ייצוג מעורב בעבירות שוחד והלבנת הון בפרשיית המעונות.

כתב אישום נגד ארגון פשיעה

ייצוג חבר בארגון שנחשד בעבירות הלבנת הון.

חידת האופנובנק

מלחמת הכנופיות בחולון

שיתוף הפעולה של עו”ד אלון טנקג’י ועו”ד יניב זוסמן נולד מתוך הצורך לתת את המענה האידיאלי למי שנחשד או שהוגש נגדו כתב אישום.

30 שנות הידע והניסיון המצטבר בפרקליטות ובמשטרה מאפשרים למשרדנו למחוק כתבי אישום רבים בשלב מוקדם מאוד ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

אל תתפשר על ההגנה המשפטית שלך!

צור קשר באופן מיידי עם משרדנו:

כל מה שתאמר עלול לשמש כנגדך בהמשך – אל תאמר מילה!

השאר פרטים עכשיו או התקשר ואנו נחזור אליך בהקדם: