עורך דין עבירות מין:

זומנת לחקירה או שהוגש נגדך כתב אישום בגין עבירות מין?

ישנם אינספור מקרים בהם אנשים חפים מפשע אשר קיימו יחסי מין בהסכמה נמצאו אשמים וקיבלו עונשי מאסר ארוכים רק בגלל היעדר ייצוג משפטי נכון מקצועי.

טנקג'י זוסמן ושות' – הוא המשרד היחיד בישראל המורכב מעורכי דין בעלי מעל ל-30 שנות ניסיון במשפט הפלילי שהגיעו מתוך המערכת.

הניסיון של משרדנו בתוך מערכות המשטרה והפרקליטות מאפשר לנו לנתח את כתב האישום מ-3 כיוונים שונים ולמצוא את הדרך המהירה והבטוחה ביותר לסגור את כתב האישום ומבלי לפגוע בשמך הטוב

רק מי שבא מתוך המערכת יכול לנצח את המערכת.

עורך דין עבירות מין:

זומנת לחקירה או שהוגש נגדך כתב אישום בגין עבירות מין?

ישנם אינספור מקרים בהם אנשים חפים מפשע אשר קיימו יחסי מין בהסכמה מלאה נמצאים אשמים בבית המשפט ומקבלים עונשי מאסר ארוכים אך ורק בגלל היעדר ייצוג משפטי נכון מקצועי.

רק מי שבא מתוך המערכת יכול לנצח את המערכת.

טנקג’י זוסמן ושות’ – הוא המשרד היחיד בישראל המורכב מעורכי דין בעלי מעל ל-30 שנות ניסיון במשפט הפלילי שהגיעו מתוך המערכת: פרקליט ממונה בכיר בפרקליטות וקצין משטרה בכיר ותובע בכיר בחטיבת התביעות.

הניסיון של משרדנו בתוך מערכות המשטרה והפרקליטות מאפשר לנו לנתח את כתב האישום מ-3 כיוונים שונים ולמצוא את הדרך המהירה והבטוחה ביותר לסגור את כתב האישום ומבלי לפגוע בשמך הטוב

מה ההגדרה של עבירת מין?

ישנו מנעד רחב של חומרה לעבירות המוגדרות כעבירות מין: החל מהטרדה מינית, מעשה מגונה, ניסיון אינוס/אינוס, בעילה אסורה בהסכמה, מעשה סדום ואף עבירות סרסרות וסחר בנשים.

ההתייחסות לעבירות מין בישראל חמורה ביותר על אף יכולת השפיטה המוגבלת, שכן, ברוב המקרים ה"עבירה" התבצעה בנוכחות 2 אנשים בלבד שנכחו בשעת המעשה ולכן יש להתנהל בזהירות יתרה החל משלב החקירה ובמהלך כל שלבי הייצוג המשפטי.

בכל הנוגע למיניות, כולנו מאוד חרדים לפרטיות שלנו [שלא לדבר על מקרים בהם פירוק המשפחה עומדת על הכף] וייתכן שלא תמיד נראה לשתף את גורמי האכיפה בכל הפרטים, גם אם לא עברנו על שום עבירה - לכן, מאוד חשוב להצטייד בעורך דין שיידע להכווין אותך מההתחלה בדיוק מה לטעון וכיצד להתנהל.

בהיעדר הגנה משפטית חזקה שמגיעה מתוך המערכת - גם אדם חף מפשע יכול לרצות עד 20 שנות מאסר.

החמרת הענישה בעבירות מין:

כל אדם אשר ביצע עבירה הקשורה במיניות, בין אם במגע, בדיבור או בהצגת מראות מיניים נחשב לעבריין מין. הפסיקה בישראל מחמירה מאוד עם עברייני מין כאשר העונש עשוי להגיע לעד 20 שנות מאסר בפועל.

מי אנחנו?

אודות טנקג'י זוסמן ושות' משרד עורכי דין

משרד טנקג'י זוסמן מתמחה בתיקי עבירות מין על כל היבטיהם, החל מליווי בשלב החקירה והשגת צו איסור פרסום מיידי ועד לניהול ההליך המשפטי, לרבות מקרים בהם נעשה שימוש בסחיטה באיומים.

למשרדנו קילומטרז' של תיקים בעלי פרופיל ציבורי גבוה, ולרבות ייצוג חשודים ונאשמים מהשורה הראשונה במגזרים הציבוריים, הפיננסים והעסקיים. בין לקוחות המשרד נמנים רופאים, עורכי דין בכירים, אנשי עסקים, קבלנים, אישי ציבור בשלטון המקומי, חברות, תאגידים ועוד.

עו"ד יניב זוסמן

כיהן כקצין במשטרה ו-10 שנים בתביעה המשטרתית בתור תובע מחוז תל אביב.

לא בכל יום פוגשים עו”ד פלילי ששימש כתובע משטרתי לאורך שנים רבות ויצא לעצמאות, אבל עו”ד יניב זוסמן, עונה להגדרה הזו בדיוק.
לקראת קבלת התואר הראשון במשפטים התמחה במחלקת התביעות הפליליות של משטרת ישראל (מחוז תל אביב) ובמשך כעשור שימש כתובע משטרתי בחטיבת התביעות של המשטרה. את ניסיונו כתובע וכעו”ד שהגיע מתוך מערכת התביעה וצמח בה, הוא מיישם בכל יום במשרדו שמייצג חשודים ונאשמים אל מול מערכות המדינה, המשטרה והתביעה הכללית.

ההיכרות המעמיקה עם ה’צד השני’ ועצם העובדה שפסע במסדרונות התביעה, מעניקה לעו”ד זוסמן יתרון משמעותי על פני עורכי דין פליליים שמכירים רק צד אחד. כיום מומחיות משרדו באה לביטוי בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות פליליות שונות, תוך ליווי צמוד ודיסקרטי עד להשגת המטרה.

“מעולם לא ראיתי במקצוע שלי עבודה, בשבילי זו דרך חיים של ממש, תשוקה אינסופית ושליחות. היתרון היחסי שלי בא לביטוי ביכולת המוכחת בניהול מו”מ מול התביעה, בתכנון אסטרטגיה, ובניהול התיק כמו במשחק שח-מט. אני אוהב לעבוד עם השכל ויודע איפה הפתרון נמצא”.

 

עו"ד אלון טנקג'י

כ-20 שנות ניסיון כפרקליט בכיר בפרקליטות מחוז מרכז פלילי, ממונה, אחראי על צוות פרקליטים, מנהל בכיר ואחראי על בתי משפט במחוז מרכז מטעם הפרקליטות.

במסגרת עבודתו כפרקליט בכיר ומנהל בפרקליטות מחוז מרכז (פלילי) במשך כ – 20 שנים, הכשיר עו”ד אלון טנקג’י פרקליטים ותובעים רבים וניהל תיקי פשיעה חמורה מורכבים ורבים וביניהם תיקי רצח, עבירות מין, סמים, תאונות דרכים קטלניות, שחיתות, הלבנת הון, ועדות שחרורים לאסירי עולם ועוד.
בין התיקים שניהל עו”ד טנקג’י ניתן למצוא תיקים רבים, אשר רכשו להם כותרות רבות כמו פרשת כוכב הצפון, תיק האופנובנק 2, פרשת הריגת קב”ט הישוב שערי תקווה ועוד.

במהלך 20 שנות עבודה בפרקליטות מחוז מרכז, כיהן שנים רבות כמנהל ואחראי על צוותי פרקליטים ועבודת הפרקליטות הפלילית בבתי המשפט השונים במחוז מרכז. כיום, משתמש עו”ד אלון טנקג’י בידע והניסיון שרכש מתוך הפרקליטות כדי לעבוד כסנגור בכיר בתחום המשפט הפלילי על כל גווניו, ובעיקר בתיקי פשיעה חמורה מורכבים.

עו"ד אלון טנקג'י

מעל 20 שנות ניסיון כפרקליט בכיר בפרקליטות מחוז מרכז פלילי, ממונה, אחראי על צוות פרקליטים, מנהל בכיר ואחראי על בתי משפט במחוז מרכז מטעם הפרקליטות.

במסגרת עבודתו כפרקליט בכיר ומנהל בפרקליטות מחוז מרכז (פלילי) במשך כ – 20 שנים, הכשיר עו”ד אלון טנקג’י פרקליטים ותובעים רבים וניהל תיקי פשיעה חמורה מורכבים ורבים וביניהם תיקי רצח, עבירות מין, סמים, תאונות דרכים קטלניות, שחיתות, הלבנת הון, ועדות שחרורים לאסירי עולם ועוד. בין התיקים שניהל עו”ד טנקג’י ניתן למצוא תיקים רבים, אשר רכשו להם כותרות רבות כמו פרשת כוכב הצפון, תיק האופנובנק 2, פרשת הריגת קב”ט הישוב שערי תקווה ועוד. במהלך 20 שנות עבודה בפרקליטות מחוז מרכז, כיהן שנים רבות כמנהל ואחראי על צוותי פרקליטים ועבודת הפרקליטות הפלילית בבתי המשפט השונים במחוז מרכז. כיום, משתמש עו”ד אלון טנקג’י בידע והניסיון שרכש מתוך הפרקליטות כדי לעבוד כסנגור בכיר בתחום המשפט הפלילי על כל גווניו, ובעיקר בתיקי פשיעה חמורה מורכבים.

עו"ד יניב זוסמן

כיהן כקצין במשטרה ו-10 שנים בתביעה המשטרתית בתור תובע מחוז תל אביב.

לא בכל יום פוגשים עו"ד פלילי ששימש כתובע משטרתי לאורך שנים רבות ויצא לעצמאות, אבל עו"ד יניב זוסמן, עונה להגדרה הזו בדיוק. לקראת קבלת התואר הראשון במשפטים התמחה במחלקת התביעות הפליליות של משטרת ישראל (מחוז תל אביב) ובמשך כעשור שימש כתובע משטרתי בחטיבת התביעות של המשטרה. את ניסיונו כתובע וכעו"ד שהגיע מתוך מערכת התביעה וצמח בה, הוא מיישם בכל יום במשרדו שמייצג חשודים ונאשמים אל מול מערכות המדינה, המשטרה והתביעה הכללית. ההיכרות המעמיקה עם ה'צד השני' ועצם העובדה שפסע במסדרונות התביעה, מעניקה לעו"ד זוסמן יתרון משמעותי על פני עורכי דין פליליים שמכירים רק צד אחד. כיום מומחיות משרדו באה לביטוי בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות פליליות שונות, תוך ליווי צמוד ודיסקרטי עד להשגת המטרה. "מעולם לא ראיתי במקצוע שלי עבודה, בשבילי זו דרך חיים של ממש, תשוקה אינסופית ושליחות. היתרון היחסי שלי בא לביטוי ביכולת המוכחת בניהול מו"מ מול התביעה, בתכנון אסטרטגיה, ובניהול התיק כמו במשחק שח-מט. אני אוהב לעבוד עם השכל ויודע איפה הפתרון נמצא".

מהתקשורת:

רופאי הקנאביס

ייצוג של רופא בכיר ומנהל מחלקה אשר באמצעות ניהול מקצועי ומהיר - שב לעבודתו והחזר לו סכום כסף ניכר.

תיק הקבלנים

ייצוג 2 חשודים בכירים בשלבי המעצר ושחרורם בתיק הלבנת הון "קרטל משרד הביטחון".

פרשת המעונות בעיריית ראש העין

ייצוג מעורב בעבירות שוחד והלבנת הון בפרשיית המעונות.

כתב אישום נגד ארגון פשיעה

ייצוג חבר בארגון שנחשד בעבירות הלבנת הון.

חידת האופנובנק

מלחמת הכנופיות בחולון

שאלות נפוצות:

  • הטרדה מינית נגזרת של חוק יסוד כבוד האדם וחירותו, כאשר היא פוגעת בחירותו, בפרטיותו ובזכותו לשוויון של כל אדם ובעלת אופי מיני. מערכת המשפט בישראל צריכה לקבוע עבור אינספור מקרים האם מדובר בהטרדה מינית או שמא חיזור לגיטימי. למעשה, ע”פ סעיף 3 לחוק למניעת הטרדה מינית מפורטים המעשים אשר עלולים להיחשב כך: סחיטה באיומים בעלת אופי מיני, מעשים מגונים, הצעות חוזרות בעלות אופי מיני, התייחסויות חוזרות בעלות אופי מיני, אמירות מבזות ומשפילות בעלות אופי מיני, פרסום תצלום, סרט או הקלטה של אדם, תוך התמקדות במיניותו, בנסיבות שבהן הפרסום עלול להשפיל את האדם או לבזותו, ולא ניתנה הסכמתו לפרסום, ניצול יחסי מרות בהטרדה מינית, התנכלות. יש לציין כי ניתן להגיש תביעה אזרחית בעקבות הטרדה מינית.

כל אדם שהורשע בביצוע עבירות מין יכול להיות תחת פיקוח על-ידי רשויות המדינה ואף כפוף להגבלת שונות שיוטלו עליו על-ידי בית המשפט, בין אם הוא נשלח למאסר מאחורי סורג ובריח ובין אם לא.

יש מקרים רבים בהם עבירת המין כללה סחיטה באיומים, לדוגמה: מנהל שאיים על עובדת שיפטר אותה אם תסרב לשכב עימו. סחיטה באיומים היא עבירה שעונשה עד 7 שנות מאסר.

עבריין מין הוא כל אדם אשר ביצע עבירה הקשורה במיניות, בין במגע, בהצגת מראות מיניים או בדיבורים בעלי אופי מיני.

יש איסור מוחלט להעביר ולהפיץ תמונות, סרטונים או הקלטות בעלי אופי מיני ללא הסכמתו של המצולם.ת. העונש על עבירה זו יכול להגיע עד 5 שנות מאסר. ישנן מס’ הגנות במקרים אלו כמו: פרסום בתום לב, פרסום למען מטרה כשרה או פרסום שיש בו עניין ציבורי. חשוב להתייעץ עם עו”ד ברגע הגשת כתב האישום ו/או התביעה.

בעילה אסורה בהסכמה מתייחס לקיום יחסי מין אשר בוצעו בהסכמה, אך עדיין הבעילה עצמה אסורה. האיסור יכול לבוא ב-2 אופנים: גיל וניצול יחסי מרות של הבועל כאשר מערכת המשפט מבדילה בין גילאי 14-16 ובין 16-18 כאשר הבעילה היתה תוך ניצול יחסי מרות. בעילה של קטינה מתחת לגיל 14 תיחשב כאונס [אונס סטטוטורי].
לרוב האיסור חל על הגיל, כאשר בית המשפט מבדיל בין גיל 16-18 ומתחת לגיל 16.

שיתוף הפעולה של עו”ד אלון טנקג’י ועו”ד יניב זוסמן נולד מתוך הצורך לתת מענה אידיאלי למי שנחשד או שהוגש נגדו כתב אישום בגין עבירות מין.

30 שנות הידע והניסיון המצטבר בפרקליטות ובמשטרה מאפשרים למשרדנו למחוק כתבי אישום רבים בשלב מוקדם מאוד מבלי שייפגע שמו הטוב.

אל תתפשר על ההגנה המשפטית שלך!

צור קשר באופן מיידי עם משרדנו:

פנייה לעורכי דין שמגיעים מתוך המערכת היא קריטית במיוחד בתיקי עבירות מין, בהם מספיקה טעות אחת כדי להרוס לעצמך ולמשפחתך את החיים.

פנה אלינו עכשיו באופן דיסקרטי באיזו דרך שנוחה לך: